Berło Kyrosa

Wszelkie inne gry.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Valdi [Autor tematu]
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12809
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Berło Kyrosa

Post autor: Valdi »

No to jak by ktoś pytał pojawiły sie już dodatki są dostępne w Rebelu jak i na allegro widziałem (troszku taniej).
obydwa zestawy mają po tyle samo kart czyli 90szt. według mnie cena 45zł to nieźle choć przy obydwu dodatkach to już 90zł i tu już troszkę gorzej to wygląda bo tylko 180kart a jak dlamnie to tylko z 8 rozgrywek:/

Pierwszy Dodatek Opatrzony tytułem "BERŁO KYROSA" zawiera:
Obrazek

Legendarne Relikty - 6 kart Sprzymierzeńców i 24 karty Przedmiotów.
Berło Kyrosa - 30 kart Przygód.
W Czeluściach Grobowca - 9 kart Spotkań 21 kart Wyzwań.
Ostatnio zmieniony wtorek 13 lis 2007, 17:31 przez Valdi, łącznie zmieniany 2 razy.


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
moonman
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 18
Rejestracja: czwartek 23 lut 2006, 12:55
Lokalizacja: pomorskie
Płeć:

Post autor: moonman »

ja już mam te dwa (a raczej sześć) dodatki. Kupiłem w przedsprzedaży Galakty za 39,90 za dodatek (czyli wychodzi po 13,30 za jeden - w sumie dobra cena).

Dzisiaj dopiero będę grał, z wstępnego rozeznania to fajnie zapowiadają się nowe artefakty i sprzymierzeńcy - np. sztandary mają niezłe właściwości, lub nowy rodzaj sprzymierzeńca: chowaniec - może za nas "załatwiać" różne sprawy (w zależności od chowańca) - np. ukraść przedmiot, wyleczyć, skoczyć do miasta pohandlować itd.

Dwie nowe przygody "wymuszają" konieczność walki między graczami... np. w Koronie Starszych Królów trzeba skompletować z niebieskiej talii zestaw kart (łotr, diuk, rycerz i dama - wszystko jednego rodzaju: sekretów, nienawiści lub krwi). Jeśli innemu graczowi uda się zdobyć brakującą nam kartę - np. mamy łotra, diuka i damę sekretów, a przeciwnik zdobył rycerza sekretów - jedyny sposób to czym prędzej dopaść przeciwnika i z nim walczyć.

w sumie warto zainwestować, ale można to zrobić spokojnie - najpierw jeden dodatek... gdy już nam się znudzi - sięgnąć po następny.


Awatar użytkownika
Duszodręczyciel
Kuglarz
Kuglarz
Kuglarz
Posty: 307
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 15:17
Lokalizacja: Niihama-shi
Płeć:

Post autor: Duszodręczyciel »

Ja tam wszystko hurtem kupiłem (razem z podstawką). Gra jak dla mnie jest świetnie pomyślana i zbalansowania. Nawet grając w samotnika można uświadczyć wiele frajdy. Bałem się trochę o magiczność gry czyli zaklęcia jednak runy myślę, że sprawdzają nawet lepiej.

Ostatnio zabrałem się do projektowania własnych kart i jak tylko skończę pierwsze prace z chęcią je przedstawię.

Runebounda-Wielkim-Fanem-Jestem. :)


Obrazek
Awatar użytkownika
Smok
Zawadiaka
Zawadiaka
Zawadiaka
Posty: 94
Rejestracja: poniedziałek 12 lut 2007, 11:39
Lokalizacja: Kraśnik
Płeć:
Wiek: 41

Post autor: Smok »

od dłuższego czasu posiadam dodatki, ale dopiero wczoraj zagrałem w "Berło Kyrosa",,, bardzo fajny dodatek, choć sama walka z olbrzymami wydaje mi się trochę prostsza niż ze smokami (choć może po prostu nieźle przypakowaną postacią grałem). Dużo fajnych, nowych przygód wprowadza w świat Runebound'a ten dodatek,,, wkrótce ma się ukazać nowy dodatek (po Polsku!) - mam nadzieję, że będą nowi bohaterowie,,,


Obrazek
ODPOWIEDZ