Odkrywcy nowych swiatow

Wszelkie inne gry.
Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

Link już czynny, a raczej dwa, bo wrzucilam tez na SendSpace pl na którym powinien się dłużej utrzymac niż na tym poronionym RapidShare (10 pobrań).

SendSpace:

" Pliki są automatycznie kasowane po 31 dniach od daty ostatniego pobrania."

Więc pilnować aby nie znikł znowu. ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
prodi
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 17 mar 2009, 13:59
Lokalizacja: Discworld
Płeć:

Post autor: prodi »

Dziękuję bardzo :)
PS. Wczoraj dotarł Runebound, więc odkrywcy muszą poczekać :D


Awatar użytkownika
doctorec
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 13
Rejestracja: niedziela 09 sie 2009, 16:52
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 53

Post autor: doctorec »

Jestem tu świeży - nie przypuszczałem że jest takie pokaźne forum miłośników gier planszowych aż się łezka w oku kręci. Swojego czasu posiadałem i grałem namiętnie w kilka gierek Encore. Az mi serce zabiło szybciej gdy trafiłem na to forum - bo oczywiście moje biedne stare gry gdzieś się zagubiły. Chwała Wam ludzie którzy odkrywacie na nowo te wspaniałe planszówki. Zacząłem kompletować gry-zacząłem od Odrywców... I tu Katiusza znowu WIELKA prośba do Ciebie. Oczywiście na podanych powyżej serwach pliki już wygasły. Nie gniewaj się proszę że znowu o to nudzę, Odnów i daj PROSZĘ linki do instrukcji Odkrywców ew. prześlij na maila (co może być trudne jesli jest to duży plik)
Pozdrawiam D>CH>


Awatar użytkownika
Katiusha
Jasnowidz
Jasnowidz
Jasnowidz
Dawna Administracja
Posty: 1614
Rejestracja: wtorek 02 paź 2007, 23:30
Lokalizacja: z Krainy MiMa ;)
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Katiusha »

No to masz farta, bo ostatnio padł mi dysk 500 GB z prawie wszystkimi danymi, ale archiwum z planszówkami miałam na szczęście też na innym dysku jako kopia zapasowa. Inaczej zbiory z 3 lat poszły by w niebyt... :roll:

Łap linka:

http://www.sendspace.com/file/fzl71x


Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
doctorec
Niziołek
Niziołek
Niziołek
Posty: 13
Rejestracja: niedziela 09 sie 2009, 16:52
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Wiek: 53

Post autor: doctorec »

Kati jesteś nieoceniona ( a może już jesteś) że tak nazwę rzecz po imieniu. Jeśli masz jakieś inne materiały jesli chodzi o planszówki zwłaszcza te Encore (buuuu... jak wspomnę godziny strawione nam mapą Pelennoru w czasach głębokiej komuny to mi się ... już pisałem co mi się robi) to proszę podziej sie ze mną Twoim zapleczem - jeśli oczywiście masz możliwości chęć - zawsze to jakieś zabezpieczenia na wypadek awarii kompa. Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam.
D>CH>


Esiu_san
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 01 wrz 2009, 22:29
Lokalizacja: Katowice
Płeć:

Post autor: Esiu_san »

Witam, bylbym wdzieczny jakby ktos mógl wrzucic gdzies skany do tej gry. planszy , ksiażki oraz żetonów.


Awatar użytkownika
Vanpiel
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 16 lis 2009, 09:15
Lokalizacja: Akademik
Płeć:

Post autor: Vanpiel »

Czy ktoś orientuje się czy Gamekeeper żyje?
Chwalił się (2 lata temu) że poprawił żetony do odkrywców =D>

Pdf odkrywców \:D/ :
http://www.4shared.com/file/154047210/d ... wiatw.html


Awatar użytkownika
Gamekeeper [Autor tematu]
#Założyciel Forum
#Założyciel Forum
#Założyciel Forum
Inkwizytor
Dawna Administracja
Organizator Zjazdów
Posty: 962
Rejestracja: piątek 21 lis 2003, 14:42
Lokalizacja: Krakw
Płeć:
Wiek: 48

Post autor: Gamekeeper »

Zyje, zyje i wlasnie mnie tknelo to cholerstwo dokonczyc, choc niczego jak zwykle nie obiecuje ;)


Nie traktujmy życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziemy z niego żywi. A tak poza tym wynajmę anioła stróża na umowę-zlecenie.
doktorek
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 05 sty 2010, 20:36
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Re: Odkrywcy nowych swiatow

Post autor: doktorek »

Gamekeeper pisze: ... Podjalem sie teraz Odkrywcow.

www.gamekeeper.offnet.pl/planszaodkrywcow.jpg

Plasza jest skonczona pozostal detal z zetonami ktore juz koncze.

Uwaga plik 12MB do druku !
Dzięki, a poniżej graficzna tabela eksploracji oparta na grafice z twojej mapy

link

UWAGA - Tabela jest w formacie 40x50 cm czyli nie jest to wielokrotność A4.

Moim zdaniem najbardziej denerwujące w grze było właśnie uciążliwe sprawdzanie czy udało się nam coś złapać, powyższa tabela eksploracji zdecydowanie upraszcza sprawę - gdyby były jakieś błędy dajcie znać, MF oznacza oczywiście Marsz Forsowny, a B badanie.

Mapę mam wydrukowaną w formacie A2, a tabelę 40x50 cm, do tego używam netbooka z plikiem excelowym, który mi liczy niektóre współczynniki po podaniu numeru hexenu, mimo to gram w dwie osoby - czy jestem szalony?


69
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 9
Rejestracja: środa 01 lut 2012, 20:33
Lokalizacja: Disneyland
Płeć:
Wiek: 44

Post autor: 69 »

Mam sentyment do tej gry - znalazłem ją pod choinką w Wigilię Bożego Narodzenia Anno Domini 1989. Nie jestem w stanie policzyć ile godzin nad nią spędziłem, wyśmienita zabawa i cel gry - eksploracja nieznanych planet. Pomysł rewelacyjny i aż dziw bierze, że nikt dotąd nie przeniósł tej gry na komputer. Taki astro-eRPeG z pewnością odniósł by sukces. Albo jego wznowienie w formie planszowej i co jakiś czas dodatki do gry... Może kiedyś ktoś się za to solidnie weźmie.

Ostatnim razem odkurzyłem "Odkrywców..." pięć lat temu i choć brakowało kilku żetonów (można gdzieś znaleźć wszystkie? - linki w postach nie działają) - dało się pograć.


Awatar użytkownika
Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
#Administrator: Valdi
Właściciel portalu magiaimiecz.eu
Organizator Zjazdów
Uczestnik Zjazdów
Autor Dodatków
Spis dodatków autora:
#Lista dodatków
Handel
Księżycowy Kamień
ZP i LK
Posty: 12790
Rejestracja: poniedziałek 02 maja 2005, 13:07
Lokalizacja: Trojmiasto
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Cześć.

Możesz zawsze zerknąć na stronę grupy Mania Gdzie jest odnowiona plansza i cała gra Odkrywcy nowych światów.

A jak potrzebujesz samych żetonów to napisz do mnie na maila.


Pozdrawiam
Waldek


Jesteś autorem dodatku, zamieść go na stronie www.MagiaiMiecz.eu. Skontaktuj się ze mną poprzez mail.
69
Losujemy postać
Losujemy postać
Losujemy postać
Posty: 9
Rejestracja: środa 01 lut 2012, 20:33
Lokalizacja: Disneyland
Płeć:
Wiek: 44

Post autor: 69 »

Dostałem maila. Serdeczne dzięki, Valdi! :)


ODPOWIEDZ