Witamy na forum! Zapraszamy na Zjazd Forum w Warszawie
(10.08.2018 - 12.08.2018).

Więcej informacji znajdziesz tutaj.
Zapraszamy na grę sieciową w Talisman Digital Edition już teraz!
(Więcej informacji tutaj)

[S] Talisman: Wilkołak, Las, Postawka i inne dodatki

Chcesz kupić bądź sprzedać Grę? To forum jest właśnie od tego!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Breakfan [Autor tematu]
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz

[S] Talisman: Wilkołak, Las, Postawka i inne dodatki

Post autor: Breakfan » wtorek 04 wrz 2018, 23:22

Hej
Postanowiłem napisać najpierw tutaj, a może znajdzie się ktoś chętny.
Na sprzedaż mam Talismana i kilka dodatków. Starałem się jak najdokładniej opisać kondycję każdego pudła. Lista ułożona według stanu(od najlepszego do najgorszego):

Las - 300 zł - nowy w folii
Wilkołak - 340 zł - nowy bez folii
Pani Jeziora - 60 zł - grany dwa razy, stan jak nowy
Królowa Lodu - 60 zł - stan bardzo dobry
Żniwiarz - 150 zł - dodatek mocno grany, ale cały czas był w koszulkach, więc stan dobry+ o ile nie bardzo dobry
Podziemia - 140 zł - 2 karty mają jakieś błędy w druku(obu jest w talii po jednej normalnej i jednej wybrakowanej), reszta elementów stan bardzo dobry
Góry - 110 zł - figurce Walkiri oderwała się włócznia, przyklejona na kropelkę, reszta elementów w bardzo dobrym stanie
Podstawka - 110 zł - najbardziej wymęczona, brakuje jednego żetonu losu, pojedyncze karty mają jakieś zarysowania/otarcia(nie kupiłem od razu koszulek...), jedna karta pognieciona dość porządnie(przedmiot "Hełm" z rewersem karty przygody), bo kolega na niej niechcący usiadł, plansza nosi normalne(niewielkie) ślady użytkowania, pudełko lekko poobcierane
Do kwoty będzie trzeba doliczyć koszty wysyłki. Jeśli chodzi o płatność: wolałbym dostać pieniądze przelewem z góry, ale zawsze możemy dogadać się tak, by kupujący czuł się bezpieczny.

Do wszystkiego -poza tymi dwiema nówkami na górze- dorzucam koszulki(Rebel Mini American Standard), w których siedziały karty. Osoba, która kupi więcej ma szansę na zniżkę.

Mam też 12 paczek(nieużywanych) tych koszulek w zapasie(gdy jeszcze myślałem, że będę zbierał grę do końca). Tylko te paczki są jakieś dziwne. Koszulkowałem spokojnie podstawkę i kilka dodatków i było okey. Kupując drugą partię koszulek(o której mowa) dostałem koszulki szersze o jakiejś 3mm... Karty strasznie luźno w nich leżą, część kart z Pani Jeziora w nich siedzi(to był moment, gdy skończył mi się zapas poprzednich).
Jeśli ktoś byłby zainteresowany takimi nieco większymi koszulkami to oddam w cenie 5zł za paczkę.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 24 wrz 2018, 16:56 przez Breakfan, łącznie zmieniany 6 razy.

Awatar użytkownika
Breakfan [Autor tematu]
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz

Re: [S] Talisman: Wilkołak, Las, Postawka i inne dodatki

Post autor: Breakfan » piątek 14 wrz 2018, 13:52

Bump
2 pozycje z listy sprzedane, reszta czeka na nowego właściciela ;)

Awatar użytkownika
Breakfan [Autor tematu]
Żołnierz
Żołnierz
Żołnierz

Re: [S] Talisman: Wilkołak, Las, Postawka i inne dodatki

Post autor: Breakfan » poniedziałek 24 wrz 2018, 12:41

Bump
2 kolejne pozycje z listy sprzedane, na dodatek Góry jest wstępna rezerwacja
Edit: Zostały tylko 2 małe dodatki :)
Edit2: Ostał się tylko Wilkołak i koszulki, których pewnie nikt nie kupi ;x

ODPOWIEDZ