Strona 1 z 1

Pytania po przerwie

: piątek 17 lip 2015, 19:42
autor: slawek33
Cześć.
Wybaczcie, że otwieram kolejny temat z pytaniami, ale siadłem ostatnio po paroletniej przerwie do Talismana i miałem parę zagadek do rozgryzienia podczas gry. Z kolei na forum nie mogłem znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytania lub nie były one satysfakcjonujące. Mianowicie:
1. Czy jeśli mam już maksymalną ilość przedmiotów i wylosuję kartę przedmiotu to czy on zostaje jak zdarzenie na polu póki ktoś go nie podniesie czy jest usuwany z gry?
2. Czy ropucha może podnosić przedmioty (lub zatrzymywać wylosowane z eksloracji) i jeśli tak to czy zatrzymuje je po przemianie?
Z góry dziękuję za odpowiedź,
Pozdrawiam.

: piątek 17 lip 2015, 19:49
autor: Mały Nemo
Cześć,
slawek33 pisze:1. Czy jeśli mam już maksymalną ilość przedmiotów i wylosuję kartę przedmiotu to czy on zostaje jak zdarzenie na polu póki ktoś go nie podniesie czy jest usuwany z gry?
Pierwej ten Przedmiot dokładasz do swoich Przedmiotów, a następnie wybierasz, które z nich porzucisz na obszar. A więc one pozostają w grze i czekają na kolejnego szczęśliwego znalazcę.
slawek33 pisze:2. Czy ropucha może podnosić przedmioty (lub zatrzymywać wylosowane z eksloracji) i jeśli tak to czy zatrzymuje je po przemianie?
Nie, ropucha nie może podnosić Przedmiotów, Przyjaciół, złota ani otrzymywać Zaklęć.

Pozdrawiam~

: piątek 17 lip 2015, 22:39
autor: slawek33
Wielkie dzięki za pomoc :)