Strona 1 z 1

Star Realms life countery

: poniedziałek 23 gru 2019, 12:47
autor: Kaktus+
Witam,

Gra ktoś? :)

Moje pytanie dotyczy patentów na oznaczanie punktów wytrzymałości naszej bazy. Nie czarujmy się, rozwiązanie za pomocą kart to przykry żart ze strony wydawcy i lekkie nieporozumienie, praktyczne to to nie jest wcale. Już sposób zaprezentowany w Hero Realms jest o niebo lepszy. Idealnym sposobem byłyby life countery jakie znamy z wielu gier na zasadzie dwóch kółeczek ale najtańsze jakie widziałem na alledrogo to prawie 28 ziła, x4 to już cena spoko planszówki.

Pytanie czy macie jakieś sensowne patenty na rozwiązanie tego? Albo czy jest coś w sieci gotowe do druku?

Z góry dzięki za pomoc

Re: Star Realms life countery

: poniedziałek 23 gru 2019, 13:44
autor: Krzysiek
Nie wiem ile wytrzymałości może mieć baza w tej grze ale widziałem że w niektórych grach ludzie używają analogowych zegarków jako znaczników. Zepsuty lub tani, nie nakręcasz tylko obracasz pokrętłem wskazówkę na aktualną wartość.

Re: Star Realms life countery

: poniedziałek 23 gru 2019, 14:02
autor: Bludgeon
Popytaj na forach o planszówkach czy ktoś nie ma przypadkiem aeon's end z dodatkiem wieczna wojna, wtedy będzie miał nadmiar 2 tabliczek do liczenia życia 1-100.

https://www.gamesquest.co.uk/blog/wp-co ... -Dials.jpg

Re: Star Realms life countery

: piątek 27 gru 2019, 08:36
autor: Kaktus+
wieczną wojnę muszę sobie zakupić tak czy siak, więc może rzeczywiście się to nada.
Nie wiem jaki debil tak to zaprojektował ale nawet wydawca się kapną, że spiepszył sposób liczenia wytrzymałości bazy, bo w hero realms już to zostało gruntownie zmienione...